Apie mus

Apie Datulės LT

Mūsų saldi istorija

Ji prasidėjo, kai paragavome datulių iš Saudo Arabijos. Tai buvo skaniausios datulės, kurias iki tol buvome ragavę. Mūsų didelis noras dalintis tikru oazės skoniu išaugo į Datulės LT prekinį ženklą.

Datulės LT – aukščiausios kokybės datulių prekinis ženklas, įkurtas 2016 m. Įmonė savo klientams tiekia aukščiausios kokybės datules ir datulių produktus iš Saudo Arabijos.

Dirbame būtent su datulėmis – skaniu ir labai maistingu vaisiumi. Šiuo metu Datulės LT asortimente 16 rūšių datulių. Datulės atkeliauja tiesiai iš Saudo Arabijos ir, nors yra mažiau žinomos Europoje, tačiau savo skoniu ir maistingumu nenusileidžia populiariųjų rūšių datulėms. Atsakomybė prieš Gamtą ir datulių kokybė mums yra svarbiau už kiekybę. Mes kruopščiai atsirenkame ir rūpinamės kiekviena datule, kurią tiekiame. Bendradarbiaujame su keliais datulių ūkiais Saudo Arabijoje, kuriems, kaip ir mums, labai svarbu, kad produktas būtų švarus – nuo datulių auginimo iki supakavimo. Dirbdami tik su tais datulių ūkiais, kurie laikosi aukščiausių higienos standartų ir atitinka mūsų vertybes, galime pasiūlyti aukščiausios kokybės datules konkurencinga kaina.

Datulės LT datulės auginamos taikant tvarios ūkininkystės principus, nuo palmių nurenkamos rankomis ir atsakingai išrūšiuojamos. Po derliaus nuėmimo datulės neapdorojamos cheminėmis medžiagomis, yra be jokių priedų, konservantų ar pridėto cukraus. Datulės nėra džiovinamos ir skirtingu laiku nurinktos nuo palmių laikomos tinkamoje temperatūroje, šaltai, kad visada išliktų aukščiausios kokybės. Datulės LT datulės yra be GMO, 100% natūralios ir pasižymi ypatingu skoniu.

 

 

Datulės vaisius

Labai tikėtina, jog datulių palmė yra seniausias vaisius vedantis medis Žemėje. Pirmosios civilizacijos prieš 5000 metų pradėjo auginti ir vartoti datules dėl maistinių savybių. Senosios civilizacijos datulių palmes laikė vaisingumo, taikos ir pergalės simboliu. Datulės, taip pat žinomos kaip ,,dykumos duona”, yra maži lobiai, kupini energijos. Viena datulė turi tik 23 kalorijas. Datulėse gausu maistinių medžiagų, jose nėra perteklinių riebalų, cholesterolio, druskos. Šie mažyčiai vaisiai – daugybės vitaminų, mineralų, natūralių cukrų ir sveikųjų maistinių skaidulų šaltinis. Turi kalcio, geležies, fosforo, kalio, magnio, cinko. Dėl skoninių savybių bei gausaus mineralų kiekio datules galima vadinti ,,rojaus vaisiumi”.

Mes siūlome natūralų ir gardų užkandį be jokių nesuprantamų ne maisto kilmės konservantų ar kitų priedų. Kai norisi kažko saldaus, datulės yra puiki alternatyva rafinuotam, perdirbtam cukrui. Datulė kaip gamtos saldainis – ir sveika, ir tobulai skanu.

Jūsų krepšelis
0